ХНУМГЗ нагоди святкування Дня науки в Україні 17 травня в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте засідання Вченої ради. В урочистій атмосфері засідання було підписано Договір про співробітництво між Центральним державним науково-технічним архівом України та ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, який має стати плідним підґрунтям для подальшого розвитку науково-дослідницької роботи професорсько-викладацького складу та студентів Університету.

Свої вітання зі святом, та побажання наукових досягнень і професійних звершень співробітникам та студентам Університету висловив голова Вченої ради – Бабаєв Володимир Миколайович, та почесні гості: Генеральний консул Республіки Польща в Харкові – пан Януш Яблонський і заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації начальник Управління освіти і науки –Ігнатьєв Володимир Васильович.

18.2 18.3 18.4

В урочистій атмосфері, грамотами Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері освіти і науки та з нагоди Дня науки, були нагороджені: Смирний Михайло Федорович – доктор технічних наук, професор кафедри електричного транспорту, та Полив’янчук Андрій Павлович - доктор технічних наук, професор кафедри Інженерної екології міст.

18.5 18.6

18.7

Грамотою Харківської обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток науки і освіти, зразкове виконання стлужбових обов’язків та з нагоди Дня науки нагороджені: Старостіна Альона Юріївна – кандидат технічних наук, доцент, начальник науково-дослідної частини та Романенко Сергій Вікторович – начальник техніко-експлуатаційного відділу Університету.Грамотою Харківської обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток науки і освіти, зразкове виконання стлужбових обов’язків та з нагоди Дня науки нагороджені: Старостіна Альона Юріївна – кандидат технічних наук, доцент, начальник науково-дослідної частини та Романенко Сергій Вікторович – начальник техніко-експлуатаційного відділу Університету.
18.8 18.10

18.11 18.9

Подякою Харківського міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність нагороджені: Хренов Олександр Михайлович – кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації газових і теплових систем та Федоров Микола Вікторович – кандидат технічних наук, доцент кафедри прикладної математики і інформаційних технологій.

18.12 18.13
 18.14

Подяками ректора Університету за високу ефективність і результативність у науковій роботі та за активну участь у науковій діяльності Університету були нагороджені студенти Університету, які здобули перші місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.Подяками ректора Університету за високу ефективність і результативність у науковій роботі та за активну участь у науковій діяльності Університету були нагороджені студенти Університету, які здобули перші місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

18.15 18.16 18.17

Також ректором було вручено дипломи про присвоєння наукових звань та наукових ступенів викладачам Університету.

18.18 18.19