ХНУМГ11 травня 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова пройшов другий тур міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив» номінація «Рідному Харкову – сталий розвиток». 11 травня 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова пройшов другий тур міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив» номінація «Рідному Харкову – сталий розвиток».

Конкурс започатковано під егідою Харківського міського голови Г.А.Кернеса у 2016 році, метою конкурсу є виховання активної громадянської позиції у студентів, залучення до практичного вирішення актуальних соціальних проблем міста, підтримка та розвиток дослідницької та проектної діяльності обдарованої молоді.

DSC 1403

На підставі рішень експертних рад оргкомітет конкурсу визначає переможців. Нагороження переможців конкурсу буде проходити під час урочистого прийому Харківського міського голови.

DSC 1467

DSC 1730

DSC 1770

Колектив Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова бажає успіхів авторам проектів!