Запрошуємо взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА», яка відбудеться 18-19 листопада 2021 року!
 
 18 19 11 2021

Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у конкурсі ECO-FRIENDLY стартап-проєктів, який відбудеться в першому Регіональному акселераторі GCIP для інновацій, технологій та стартапів на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І. Вернадського Національної академії наук України, конкурс на здобуття премій імені видатних учених Національної академії наук України, а також конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти за кращі наукові роботи.

Компанія Clarivate 6 та 8 липня 2021 року проведе вебінари українською мовою, присвячені використанню бази даних Web of Science, авторських ідентифікаторів Publons/ResearcherID, ORCID та ін., а також оновленого інструмента Journal Citation Reports (програма додається).