Шановні колеги!
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України запрошує, взяти участь в анонімному опитуванні на тему: «Управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації наукових заходів в Україні для неформальної та інформальної освіти».

Конкурс має на меті виключно творчі i загальнокультурні цілі, серед яких підтримка i сприяння самореалізації вмотивованої активної молоді, яка відкрита до продуктивної комунікації. Конкурс проводиться з 23 червня до 23 серпня 2022 року.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проходив на базі Кременчуцького  національного університету імені Михайла Остроградського (та за підтримки МОН України) п’ять років поспіль.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з фінансової економіки "KSE BrainChamp". 

Детальніше з умовами проведення олімпіади можна ознайомитися у вкладеному файлі: Інформаційний лист

Шановні колеги!

Просимо ознайомитися зі змінами до наказу МОН України від 05.11.2021 р. №1179 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році".

Наказ №508 від 31 травня 2022 року

ScienceForUkraine пропонує допомогу науковцям та студентам, яким довелося покинути країну та змінити тимчасово місце проживання. В рамках даної ініціативи поширюється інформація про програми підтримки в Європі та за її межами для учасників освітнього процесу.

На сайті https://scienceforukraine.eu/help.html ви можете ознайомитись з переліком таких пропозицій.

 

Лист пропозиція

Science for Ukraine