Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проходив на базі Кременчуцького  національного університету імені Михайла Остроградського (та за підтримки МОН України) п’ять років поспіль.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з фінансової економіки "KSE BrainChamp". 

Детальніше з умовами проведення олімпіади можна ознайомитися у вкладеному файлі: Інформаційний лист

Шановні колеги!

Просимо ознайомитися зі змінами до наказу МОН України від 05.11.2021 р. №1179 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році".

Наказ №508 від 31 травня 2022 року

ScienceForUkraine пропонує допомогу науковцям та студентам, яким довелося покинути країну та змінити тимчасово місце проживання. В рамках даної ініціативи поширюється інформація про програми підтримки в Європі та за її межами для учасників освітнього процесу.

На сайті https://scienceforukraine.eu/help.html ви можете ознайомитись з переліком таких пропозицій.

 

Лист пропозиція

Science for Ukraine

Шановні колеги!

Війна, яка зараз знищує наші міста, домівки та досягнення, виламує з корінням звичні речі та мрії на майбутнє, є нашим сьогоднішнім життям, до якого ми вимушені пристосовуватися, та робити усе що в наших силах, щоб війна якнайшвидше  скінчилася, та ми знову змогли б повернутися до звичних речей. 

З метою підтримки наукової спільноти України у ці нелегкі часи, Редакційною колегією Науково-технічної збірки «Комунальне господарство міст», разом із керівництвом університету, було прийнято рішення про видання наступних номерів збірника «Комунальне господарство міст», обох серій БЕЗКОШТОВНО і у електронному вигляді. Запрошуємо авторів до публікації!

Шановні колеги!

Пропонуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт імені Олександра Яременка "Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики".

У прикріпленому файлі вся детальна інформація: Інформаційний лист