Міністерство освіти і науки України запрошує Вас на інформаційні дні щодо Рамкової програми з досліджень та інновацій "Горизонт Європа" у період з 28 червня по 9 липня 2021 року. Організатор - Європейська Комісія. Для участі НЕ потрібна попередня реєстрація. 

Інформаційні дні "Горизонт Європа" присвячені 9-ти темам, кожна з яких передбачає проведення дискусій та практичних сессій.

Детальніше за посиланням. 

Інформаційний лист

З нагоди Європейського зеленого тижня Міністерство освіти та науки України запрошує взяти участь у міжнародній конференції "Пріоритети в новому зеленому курсі ЄС", яка відбудеться 17 червня 2021 року в Інституті права і адміністрації Університету Марії Кюрі-Складовської (Польща). Захід проводиться за сприяння Фонду лідерів перетворень й фінансується з коштів Польсько-американського фонду свободи. 

Національним агенством України з питань державної служби та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу оголошено старт Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді 2021.

Міністерство освіти і науки України інформує заклади вищої освіти та наукові установи про проведення вебінару "Сучасні технологічні рішення на базі Microsoft Azure для вищих освітніх закладів. 

Більш детальна інформація за посиланням. 

 

Міністерство освіти та науки України запрошує взяти участь у вебінарі "eduGAIN - ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів", який відбудеться онлайн 26 травня 2021 року, початок о 14.00.