Студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова запрошують до участі у Scholarship – грантовій програмі, яку проводить сайт про фінанси Finance.ua. 
Переможець конкурсу отримає грант на навчання від Finance.ua у розмірі 18 000 грн та за бажанням зможе безкоштовно відвідати конференцію FinRetail 2019.

До уваги студентів Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, денній та заочній формах навчання.
Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі від компанії Scholarship, переможець якого отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання.
Сплачується навчання як студентів денної та заочної форми навчання що навчаються як на бюджетній формі навчання так і за контрактом.
Сума стипендії (грошового гранту) становить 13 000 гривень.

30 травня 2019 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт. Конкурс проводився з таких пріоритетних на шляху євроінтеграції України спеціальностей: менеджмент; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; економіка; електроенергетика; електротехніка та електромеханіка; екологія; автомобільний транспорт; транспортні технології; професійна освіта.

Запрошуємо відвідати світову виставку у галузі компонентів, систем та оптоелектроніки. У період з 24 по 27 червня 2019 року у м.Мюнхені відбудеться виставка LASER WORLD OF PHOTONICS 2019.

Вона полягає у поєднанні таких сфер, як дослідження, технології та їхнє практичне застосування. Програма заходів включає конгрес, чисельні форуми та дискусійні панелі для 3000 учасників.

Шановні студенти! 

Департамент науки і освіти інформує про реалізацію програми особистісного та професійного розвитку "Державотворець". 

Метою зазначеної Програми є ознайомлення молоді з процесами державотворення, діяльністю органів державної влади, міжнародних організацій, ЗМІ, бізнесу та громадського сектору.