ScienceForUkraine пропонує допомогу науковцям та студентам, яким довелося покинути країну та змінити тимчасово місце проживання. В рамках даної ініціативи поширюється інформація про програми підтримки в Європі та за її межами для учасників освітнього процесу.

На сайті https://scienceforukraine.eu/help.html ви можете ознайомитись з переліком таких пропозицій.

 

Лист пропозиція

Science for Ukraine

Шановні колеги!

Війна, яка зараз знищує наші міста, домівки та досягнення, виламує з корінням звичні речі та мрії на майбутнє, є нашим сьогоднішнім життям, до якого ми вимушені пристосовуватися, та робити усе що в наших силах, щоб війна якнайшвидше  скінчилася, та ми знову змогли б повернутися до звичних речей. 

З метою підтримки наукової спільноти України у ці нелегкі часи, Редакційною колегією Науково-технічної збірки «Комунальне господарство міст», разом із керівництвом університету, було прийнято рішення про видання наступних номерів збірника «Комунальне господарство міст», обох серій БЕЗКОШТОВНО і у електронному вигляді. Запрошуємо авторів до публікації!

Шановні колеги!

Пропонуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт імені Олександра Яременка "Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики".

У прикріпленому файлі вся детальна інформація: Інформаційний лист

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Харківського регіону взяти участь у соціальній програмі Scholarship!

Головний приз-гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Запрошуємо до участі в проєкті!

Метою проєкту є привернення уваги молоді до діяльності місцевої влади, подолання низької освіченості молодих харків'ян щодо роботи органів місцевого самоврядування в нашому місті, підвищення правової та політичної грамотності серед учнів старших класів та студентів вишів, сприяння зростанню рівня довіри до міської влади. 

З розгорнутою інформацією можна ознайомитися у інформаційному повідомлення за посиланням: 

Інформаційне повідомлення

Запрошуємо взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА», яка відбудеться 18-19 листопада 2021 року!
 
 18 19 11 2021