Шановні колеги!
 

Війна, яка зараз знищує наші міста, домівки та досягнення, виламує з корінням звичні речі та мрії на майбутнє, є нашим сьогоднішнім життям, до якого ми вимушені пристосовуватися, та робити усе що в наших силах, щоб війна якнайшвидше  скінчилася, та ми знову змогли б повернутися до звичних речей.

З метою підтримки наукової спільноти України у ці нелегкі часи, Редакційною колегією Науково-технічної збірки «Комунальне господарство міст», разом із керівництвом університету, було прийнято рішення про видання наступних номерів збірника «Комунальне господарство міст», обох серій БЕЗКОШТОВНО і у електронному вигляді. Запрошуємо авторів до публікації!

Більш детальна інформація для авторів знаходиться за посиланням: https://khg.kname.edu.ua/index.php/khg/about

Нагадуємо, що статті у Міжнародному науково-технічному журналі «Світлотехніка та електроенергетика» також публікуються БЕЗКОШТОВНО. Посилання на сайт журналу: https://lepe.kname.edu.ua/index.php/lepe

Бережіть себе! Бережіть рідних! Бажаємо всім Миру! Ми обов'язково переможемо! Слава Україні!


Засновником журналу є Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова. У ньому публікуються статті, що володіють науковою новизною і представляють собою результати завершених досліджень, проблемного або науково-практичного характеру. 
 
Збірник розрахований на наукових працівників і спеціалістів житлово-комунального господарства, аспірантів, студентів, а також усіх, хто цікавиться питаннями розвитку сучасного міста.