Zrozymilo

Розуміючи значимість інформації про мінну безпеку, у березні 2023 року усі члени колективу Науково-дослідної частини Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова пройшли курс «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш!». В курсі були розглянуті такі питання:

1) Якими бувають вибухонебезпечні предмети та принципи їх дії;

2) Місця розміщення вибухонебезпечних предметів;

3) Де шукати офіційну інформацію про безпечність територій та куди звертатися у разі натрапляння на вибухонебезпечні предмети;

4) Як правильно говорити про мінну безпеку з дітьми різного віку.

Освітня онлайн-платформа Зрозуміло! – це безкоштовна, створена Фондом Східна Європа на вимогу часу, онлайн-освіта для представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, студентства і молоді та загалом усіх, хто зацікавлений у саморозвитку та здобутті якісних знань.