33

Третій рік поспіль на базі нашого Університету проходить міський конкурс студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив» номінація «Рідному Харкову – сталий розвиток». Цього року для участі у Конкурсі студентами були подані 36 проектів із 13 закладів вищої освіти Харкова.

25 квітня відбулося перше засідання експертної ради номінації. До складу експертної ради увійшли представники Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Молодіжної ради при Харківському міському голові, Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради, а також викладачі закладів вищої освіти: Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова, Український державний університет залізничного транспорту, Національний університет цивільного захисту України, Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Харківський національний автомобільно-дорожний університет, Харківський національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» та Харківський національний університет будівництва та архітектури.

33.1

За результатами першого туру до презентації та захисту робіт запрошено 25 проектів-учасників.