З 1 лютого по 26 квітня 2023 року було проведено  щорічний конкурс "Молодий новатор" Харківською обласною радою товариства винахідників і раціоналізаторів з Харківською державною науковою бібліотекою ім. В.Г. Короленка за підтримки Департаменту науки і освіти.

Харківський національний університет міського господарства щорічно приймає участь у конкурсі відбираючи для нього розробки своїх найталановитіших студентів та викладачів. Не зважаючи на складні умови навчання і праці цей рік не став виключенням. Було подано дві роботи у співавторстві.

Одна з робіт була подана спираючись на патент на винахід "Високоміцний склокристалічний матеріал" колективу співробітників кафедри хімії та інтегрованих технологій, а саме Саввової О.В. проф., д-р техн.наук, Воронова Г.К. доц., канд. техн.наук, Смирнової Ю.О. ст.викладача, канд. техн. наук та Фесенко О.І. ст. викладача, канд.техн.наук.

Даний винахід присвячено розробці склокристалічних матеріалів з високими міцносними властивостями, які можуть бути використані як основа бронеелементів при створенні засобів захисту легкоброньованої техніки.

Робота була високо оцінена конкурсною комісією та нагороджена дипломом І ступеня у номінації "Краща інноваційна пропозиція".

Друга робота спиралася на статті «Strategy for implementation of innovative services in hotel catering enterprises of Kharkiv region» та «Improvement of the production potential management strategy of the hotel enterprise» авторів кафедри туризму та готельного господарства, а саме Свідло К.В. професор, Загоруйко Д.В. магістр групи МГРС-2021-1, Попович Т.А. магістр групи МГРС-2021-1 та Завади К.О. магістр групи ХарГРС-2021-1.

В статтях розглянуто різнорівневі інноваційні цикли за типами підприємств, потизивні та негативні фактори, які впливають на успіх. Вказано етапи формування стратегічного управління кадровим потенціалом.

Робота була подана до номінації «Краща публікація в галузі інновацій» та нагороджена дипломом І ступеня.

Savvova OV diplom                      Voronov GK diplom

Smirnova YuO diplom                Fesenko OI diplom

Diplom Svidlo K             Diplom Zagoruyko D

Diplom Popovich T            Diplom Zavada K

Вітаємо переможців конкурсу "Молодий новатор Харківщини-2023" та бажаємо нових звершень та перемог!