Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проходив на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (та за підтримки МОН України) п’ять років поспіль.
У 2022 році наукові роботи студентів подавалися на конкурс за 11 спеціальностями. Конкурсна комісія розглянула 437 робіт, що надійшли з 28 країн світу – Англії, Австрії, Албанії, Болгарії, Грузії, Естонії, Іспанії, Ізраїлю, Італії, Індії, Казахстану, Китаю, Литви, Латвії, Марокко, Малайзії, Нідерландів, Німеччини, Пакистану, Польщі, Словенії, Сербії, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Туреччини, Франції, Чехії та України. До заходу долучився 141 заклад вищої освіти – 73 українських ЗВО та 68 іноземних. Кількість конкурсантів – 641.
Конкурс проходив у два етапи. Перший відбувся у квітні-травні. Фінальний етап тривав з 2 по 4 червня 2022 року. Він розпочався пленарним засіданням 2-го червня. Захід пройшов у форматі відео конференції на платформі Zoom. До нього долучилося 100 учасників з України, Грузії, Казахстану та країн Європи. Після завершення пленарного засідання почалася робота у секціях за 11 спеціальностями.
Від університету у конкурсі брали участь студенти за спеціальностями: Екологія; Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка і Цивільна безпека.
За спеціальністю «Екологія» Диплом ІІ ступеня нагороджено Трубіцину Юлію за наукову роботу «Скорочення екологобіологічних проблем, спричинених нафтовими забрудненнями компонентів довкілля», науковий керівник канд. техн. наук, доцент Катков Михайло Васильович.
За напрямом «Екологічна безпека» Диплом ІІ ступеня нагороджено Лавінду Марину за наукову роботу «Підвищення екобезпеки міських систем», науковий керівник канд. техн. наук, доцент Катков Михайло Васильович.
За спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:
Сидоренко Лілія за наукову роботу «Дослідження процесів у механічній частині тягового електроприводу з двома асинхронними двигунами при використанні скалярного частотного керування», науковий керівник канд. техн. наук Воронов Роман Володимирович;
Нищимний Владислав Ігорович та Радюков Сергій Олексійович за наукову роботу «Розробка системи автономного ходу тролейбуса», науковий керівник канд. техн. наук, ст. викладач Герасименко Віталій Анатолійович.
За спеціальністю «Цивільна безпека» у секції «Охорона праці» Дипломом I ступеня нагороджено Осипову Ірину за наукову роботу «Визначення інформаційних потоків у системі управління з використанням методології IDEF0», науковий керівник канд. техн. наук, доцент Халіль Вікторія Вячеславівна.
У секції «Цивільний захист» Дипломом II ступеня нагороджено Партолу Марію за наукову роботу «Закономірності розвитку надзвичайних ситуацій», науковий керівник канд. техн. наук, доцент Рогозін Анатолій Сергійович.
У секції «Техногенна безпека» Дипломом IIІ ступеня нагороджено Скопець Марію за наукову роботу «Експериментальні дослідження шуму на території Салтівського житлового масиву міста Харкова», науковий керівник канд. техн. наук, доцент Абракітов Володимир Едуардович.