Запрошуємо до участі!
На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського  у 2018/2019 навчальному році буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.

Запрошуємо прийняти участь у Міському конкурсі студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив». 
Конкурс проводиться за ініціативи Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса. Організацію проведення конкурсу здійснюють Департамент освіти Харківської міської ради та Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Запрошуємо взяти участь у роботі XII Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції "Сталий розвиток міст",що відбудеться 23-25 квітня 2019 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова. Детальна інформація у інформаційному повідомленні.

До уваги студентів Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, що навчаються на очній та заочній формах навчання.
Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання.
Сплачується навчання як студентів очної та заочної форми начання, так і контрактників та бюджетників*.

Ідентифікаційний комітет з питань розвитку науки оголошує конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій. Метою конкурсу є обрання на строк повноважень 4 роки 12 членів Наукового комітету замість тих, чиї повноваження закінчуються 09.08.2019 р.

15.11.18 1

15 листопада 2018 року відбулося проведення VII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Інновації в обліково-аналітичному забезпеченні та управлінні фінансово-економічною безпекою держави, регіону, суб'єктів господарювання – міждисциплінарний підхід».