Метою Фестивалю є сприяння розвитку інженерної освіти, популяризації інженерної професії, пошуку, заохочення та підтримки творчої, талановитої молоді, яка планує пов'язати своє майбутнє зі створенням новітньої техніки. 

 

Учасниками Фестивалю є студенти ЗВО України, повнолітні громадяни України, що здобувають вищу освіту за ступенями бакалавра або магістра за інженерними або природничими спеціальностями, незалежно від форми власності і підпорядкування. Від Учасників  очікуються здібності до винахідництва (створення нового), до оригінального мислення, до вирішення комплексних, нестандартних задач (в рамках сукупності різних природничих та інженерних дисциплін) та вільне володіння англійською мовою.


 

Фестиваль проводиться у три тури:
І тур Фестивалю проводиться  у режимі онлайн тестування з низки дисцплін технічного спрямування та англійської мови.
ІІ тур Фестивалю  передбачує вирішення комплексного інженерного завдання та проводиться очно на базі ЗВО-партнерів Фестивалю.
ІІІ тур Фестивалю  полягає у представленні учасниками командних проектів а також захисті індивідуальних презентацій англійською мовою на тему «How my field of knowledge influences the humanity progress». Проводиться у м. Київ.
Переможці Фестивалю отримають приз у вигляді оплачуваної поїздки на виробничі підприємства компанії «Боінг» у м. Сієтл, США.


Вся інформація про Фестиваль інженерних талантів "Future of Ukraine 2020" знаходиться на сайті Асоціації ВНТЗ України : www.ar-tech-uni.org.ua