Міжнародні наукові проекти і програми

Поточні міжнародні проекти і програми

Назва проекту

Українсько-польсько-шведський проект «Майбутнє санітарії міст у світлі нових вимог щодо якості води в регіоні Балтійського моря» (Future Urban Sanitation to Meet New Requirements for Water Quality in the Baltic Sea Region: http://www2.lwr.kth.se/Forskningsprojekt/Polishproject/SUP/index.htm#start )

Джерело фінансування

Програма «ВІСБЮ» Шведського Інституту (Visby Programme, Swedish Institute)

Учасники проекту

Швеція:
Королівська вища технічна школа, м. Стокгольм (Kungliga Tekniska Högskolan) – координатор;

Україна:
Харківська національна академія міського господарства,
Національний технічний університет «Львівська Політехніка»;
Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»;

Польща:
Краківська Політехніка (Politechnika Krakówska),
Гданська Політехніка (Politechnika Gdańska),
Сілезька Політехніка, м. Глівіце (Politechnika Śląska);
Технічно-гуманітарна Академія м. Бєльсько-Бяла (Akademia Techniczno-Humanistyczna)

Керівник проекту від ХНАМГ

Проф. Стольберг Ф.В., завідувач кафедри інженерної екології міст (т./ф.: + 38 057 717 4319, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.")

Виконавці проекту від ХНАМГ

ст. викл. Абашина К.О.
доц. Бараннік В.О.
ас. Виставна Ю.Ю.
асп. Хандогіна О.В.

Термін виконання

Квітень – жовтень

Цілі проекту

Підсилення дослідницького потенціалу академічних установ, покращення методології досліджень та управління проектами в басейні Балтійського моря за тематикою сучасних наукових і технологічних розробок в галузях водного господарства, водопідготовки, очищення стічних вод і утилізації мулового осаду очисних споруд, впровадження ресурсоощадних екологічних технологій для покращення стану природних вод у балтійському басейні відповідно до вимог Водної Рамкової Директиви ЄС.

Результати (досягнути або очікуванні)

Організація і проведення науково-практичних семінарів в Україні, Швеції, Польщі, двох міжнародних конференцій, тренінгів для молодих науковців, видання двох міжнародних збірок публікацій