Міський конкурс студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив» 2017 р.

Під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса буде проведено Міський конкурс студентських проектів "Харків - місто молодіжних ініціатив".

Конкурс проводиться за номінаціями:

- «Розумному місту - креативна молодь» (інформаційно-дослідницькі проекти в галузі соціології, права, історії Харкова; інноваційні проекти з впровадження винаходів та новітніх технологій у галузях хімії, фізики, математики тощо) Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

- «Харків - місто відкрите, творче, толерантне» (соціальні, волонтерські, благодійні проекти; проекти, спрямовані на духовний та естетичний розвиток молоді, національно-патріотичне виховання, впровадження нових форм організації змістовного дозвілля студентської молоді, проведення культурно-масових заходів) Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

- «Рідному Харкову - сталий розвиток» (проекти та програми міського розвитку, реформування місцевого самоврядування, енергоефективності міста, раціонального використання міського простору, розвитку муніципальної та туристської інфраструктури, житлово-комунального господарства, екологічні аспекти розвитку міських територій, архітектурні та будівельні проекти Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

- «Харків - територія успішної кар’єри» (бізнес-проекти, стартапи, проекти, спрямовані на створення умов для професійного розвитку молоді, розвиток підприємницької ініціативи та створення власного бізнесу в молодіжному середовищі, розширення можливостей працевлаштування і побудови успішної кар’єри, програмування, ІТ-технологій) Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Оформленні роботи згідно Положення подавати до Науково-дослідної частини кімн. 359 тел. 24-28 до 27 березня 2017 року для оформлення заявки і передачі робіт до експертних рад.

Положення про міський конкурс

Титульний аркуш

Наказ МОН України № 40 від 12.01.2017 р. "Про затвердження Вимог до оформлення дисертації"

Міністерство освіти і науки України видало наказ  № 40 від 12.01.2017 р. "Про затвердження Вимог до оформлення дисертацій". Запрошуємо ознайомитися з новими вимогами на сайті МОН України за посиланням: http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/03/09/mon-zatverdilo-novi-vimogi-do-oformlennya-disertacziyi/ та з наказом МОН України за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0155-17

Всеукраїнська студентська олімпіада 2016/2017 навчального року

 Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09.12.2016 р. Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова призначений базовим ВНЗ з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 навчального року за наступними спеціальностями та навчальними дисциплінами:

Всеукраїнська студентська олімпіда зі спеціальності "Управління проектами" 2016/2017 навчального року

Всеукраїнська студентська олімпіда з навчальної дисципліни "Фізика" 2016/2017 навчального року

Всеукраїнська студентська олімпіда зі спеціальності "Транспортні системи" 2016/2017 навчального року

Всеукраїнської студентська олімпіда зі спеціальності "Логістика" 2016/2017 навчального року

Запрошуємо студентів взяти участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді 2016/2017 навчального року за спеціальностями та навчальними дисциплінами, які відбудуться на базі нашого Університету.

Перелік міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2017 році

Шановні колеги! Запрошуємо ознайомитися з «переліком міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2017 році.

Перелік конференцій

Міжнародний журнал «ScienceRise»

Редакція журналу «ScienceRise» запрошує до публікації (http://sr.org.ua/).

Міжнародний журнал «ScienceRise» індексується у світових наукометричних базах даних і системах CrossRef, Index Copernicus, РИНЦ, WorldCat, Ulrich's Periodicals Directory, BASE, ResearchBib, Directory Indexing of International Research Journals, Directory of Research Joiurnals Indexing, Open Academic Journals Index, Scientific Indexing Services, Sherpa/Romeo

Кожній статі присвоюється міжнародний ідентифікатор DOI.

Ви можете переглянути усі архіви нашого журналу на сайті Open Journal Systems посилання

Х Всеукраїнська студентська науково-технічна конференція «Сталий розвиток міст»

Шановні студенти!

Оргкоміт запрошуємо Вас прийняти активну участь у роботі Х Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції «Сталий розвиток міст», яка відбудеться 25-27 квітня 2017 р. на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Інформаційне повідомлення

Міжнародна науково-технічна конференція «Розвиток промисловості та суспільства»

Оргкомітет міжнародної науково-технічної конференції «Розвиток промисловості та суспільства»запрошує Вас взяти участь в її роботі. Конференція відбудеться з 24 по 26 травня 2017 р. у ДВНЗ «Криворізький національний університет». У вкладному файлі надано інформаційне повідомлення проМіжнародну науково-технічну конференцію «Розвиток промисловості та суспільства».

Публікація у «International Journal of Science and Engineering Investigations»

«International Journal of Science and Engineering Investigations» є відкритим рецензуємим міжнародним інтернет-журналом. Журнал виходить щомісяця. Мета журналу – публікація рецензуємих досліджень і оглядових статей в галузі науки і техніки. Журнал індексується у наукометричній базі Index Copernicus.

З вимогам до публікації можна ознайомитися на сайті журналу: http://www.ijsei.com