Архів участі у Всеукраїнській олімпіаді

Переможці  Всеукраїнської студентської олімпіади

2011/2012 н. р.

 77 студентів університету взяли участь у 30 олімпіадах

Містобудівельний факультет – 23 студенти факультету прийняли участь у 9 олімпіадах 

2 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Цивільний захист» посіла Голубєва А.В. (керівник – доцент кафедри безпеки життєдіяльності Фесенко Г.В.) 

Факультет інженерної екології міст – 10 студентів факультету прийняли участь у 4 олімпіадах 

1 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Фізика» посів Кохан Ю.В. (керівник – доцент кафедри фізики Назаренко Є.І.) 

2 та 3 місце в олімпіаді зі спеціальності «Водопостачання і водовідведення» посіли Мурзич С.Г., Мещеряков С.О. (керівник – доцент кафедри водопостачання, водовідведення та очистки вод Шевченко Т.О.) 

Факультет економіки і підприємництва – 14 студентів факультету прийняли участь у 5 олімпіадах 

2 місце в олімпіаді зі спеціальності «Облік і аудит» посіла Кіщенко І.І. (керівник – професор кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Момот Т.В.) 

3 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Економічна теорія» посіла Золочевська А.В. (керівник – доцент кафедри економічної теорії Островський І.А.) 

Факультет менеджменту – 22 студенти факультету прийняли участь у 9 олімпіадах 

1 місце в олімпіаді зі спеціальності «Організація і регулювання дорожнього руху» посіла Махоніна А.С. (керівник – доцент кафедри транспортних систем і логістики Прасоленко О.В.)

3 місце в олімпіаді зі спеціальності «Транспортні системи» посіла Цибулько А.М. (керівник – доцент кафедри транспортних систем і логістики Куш Є.І.) 

3 місце в олімпіаді зі спеціальності «Туризм» посіла Зайченко О.В. (керівник – доцент кафедри туризму і готельного господарства Поколодна М.Ю.) 

Факультет електричного транспорту – 7 студентів факультету прийняли участь у 2 олімпіадах 

3 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» посіла Шерзад Р.Х. (керівник – доцент кафедри безпеки життєдіяльності Чеботарьова О.В.) 

Факультет електропостачання і освітлення міст – 2 студенти факультету прийняли участь у 1 олімпіаді 

1 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» посів Козлов М.В. (керівник – доцент кафедри теоретичної та загальної електротехніки Самошкін В.П.)

2009/2010 н. р.

58 студентів академії взяли участь у 26 олімпіадах

Містобудівельний факультет – 17 студентів факультету прийняли участь у 8 олімпіадах

3 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» посіла Кононенко М.С. (керівник – доцент кафедри безпеки життєдіяльності Чеботарьова О.В.)

Факультет інженерної екології міст – 19 студентів факультету прийняли участь у 7 олімпіадах

1 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Фізика» посів Карпіков Я.Г. (керівник – ст. викладач кафедри фізики Аксьонова К.Ю.)

3 місце в олімпіаді зі спеціальності «Водопостачання і водовідведення» посіла Жовба А.В. (керівник – доцент кафедри водопостачання, водовідведення та очистки вод Шевченко Т.О.)

Факультет економіки і підприємництва – 7 студентів факультету прийняли участь у 4 олімпіадах

3 місце в олімпіаді зі спеціальності «Облік і аудит» посіла Тверда І.М. (керівник – професор кафедри обліку і аудиту Гордієнко Н.І.)

Факультет менеджменту – 9 студентів факультету прийняли участь у 5 олімпіадах

3 місце в олімпіаді зі спеціальності «Готельне господарство» посіла Зайченко О.В. (керівник – доцент кафедри туризму і готельного господарства Андренко І.Б.)

Факультет електричного транспорту – 4 студенти факультету прийняли участь у 1 олімпіаді

Факультет електропостачання і освітлення міст – 2 студенти факультету прийняли участь у 1 олімпіаді

2010/2011 н. р.

49 студентів університету взяли участь у 23 олімпіадах

Містобудівельний факультет – 15 студентів факультету прийняли участь у 7 олімпіадах

2 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Міський транспорт» посів Руссу Д.С. (керівник – доцент кафедри містобудування Завальний О.В.)

Факультет інженерної екології міст – 11 студентів факультету прийняли участь у 5 олімпіадах

1 місце в олімпіаді зі спеціальності «Водопостачання і водовідведення» посів Мещеряков С.О. (керівник – доцент кафедри водопостачання, водовідведення та очистки вод Шевченко Т.О.)

Факультет економіки і підприємництва – 9 студентів факультету прийняли участь у 3 олімпіадах

Факультет менеджменту – 7 студентів факультету прийняли участь у 5 олімпіадах

Факультет електричного транспорту – 6 студентів факультету прийняли участь у 2 олімпіадах

3 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Фізика» посів Щербак Є.О. (керівник – ст. викладач кафедри фізики Аксьонова К.Ю.)

Факультет електропостачання і освітлення міст – 1 студент факультету прийняв участь у 1 олімпіаді

2 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» посів Козлов М.В. (керівник – доцент кафедри теоретичної та загальної електротехніки Самошкін В.П.)

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2010/2011 н. р.

Всього від університету з галузеві конкурсні комісії було подано 62 студентські наукові роботи за участю 72 студентів

Містобудівельний факультет – подано 10 робіт за участю 11 студентів

Диплом ІІ ступеня отримали за перемогу у конкурсі за напрямом «Геодезія, картографія та землевпорядкування» Зарицький О.В., Аль-Манасра Р.А. (науковий керівник – доцент кафедри геоінформаційних систем та геодезії Глушенкова І.С.)

Диплом ІІІ ступеня отримала за перемогу у конкурсі за напрямом «Архітектура» Черткова А.В. (науковий керівник – професор кафедри архітектурного моніторингу міського середовища Шубович С.О.)

Факультет інженерної екології міст – подано 4 роботи за участю 4 студентів

Диплом ІІІ ступеня отримала за перемогу у конкурсі за напрямом «Екологія і охорона навколишнього середовища» Руско Ю.О. (науковий керівник – асистент кафедри інженерної екології міст Виставна Ю.Ю.)

Диплом ІІІ ступеня отримала за перемогу у конкурсі за напрямом «Теплогазопостачання та вентиляція» Щербонос Ю.С. (науковий керівник – доцент кафедри експлуатації газових і теплових систем Гранкіна В.В.)

Факультет економіки і підприємництва – подано 14 робот за участю 14 студентів

Факультет менеджменту – подано 17 робіт за участю 18 студентів

Диплом ІІ ступеня отримала за перемогу у конкурсі за напрямом «Державне управління (соціологія управління, філософія управління)» Ромашова Ю.О. (науковий керівник – доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мельман В.О.)

Диплом ІІ ступеня отримали за перемогу у конкурсі за напрямом  «Готельно-ресторанна справа» Рижій Д.С., Кальченко В.С. (науковий керівник – доцент кафедри туризму і готельного господарства Нохріна Л.А.)

Диплом ІІІ ступеня отримала за перемогу у конкурсі за напрямом «Державне управління (соціологія управління, філософія управління)» Глазкова Т.В. (науковий керівник – доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мущинська Н.Ю.)

Диплом ІІІ ступеня отримала за перемогу у конкурсі за напрямом «Менеджмент» Пилипенко Ю.С. (науковий керівник – доцент кафедри менеджменту, маркетингу у міському господарстві і будівництві Бардаков В.А.)

Диплом ІІІ ступеня отримала за перемогу у конкурсі за напрямом  «Туризм» Морозенко І.А. (науковий керівник – доцент кафедри туризму і готельного господарства Леонтьєва Ю.Ю.)

Факультет електричного транспорту – подано 16 робіт за участю 24 студентів

Диплом ІІ ступеня отримави за перемогу у конкурсі за напрямом «Електротехніка та електромеханіка» Богданов О.С. (науковий керівник – доцент кафедри електричного транспорту Гордієнко О.С.)

Диплом ІІ ступеня отримали за перемогу у конкурсі за напрямом  «Електротехніка та електромеханіка» Риженко А.С., Богданов О.С. (науковий керівник – доцент кафедри електричного транспорту Андрейченко В.П.)

Диплом ІІ ступеня отримала за перемогу у конкурсі за напрямом  «Охорона праці» Шавшина Ю.В. (науковий керівник – доцент кафедри безпеки життєдіяльності Доронін Є.В.)

Диплом ІІІ ступеня отримав за перемогу у конкурсі за напрямом  «Транспорт» Доценко О.П. (науковий керівник – доцент кафедри електричного транспорту Кульбашна Н.І.)

Диплом ІІІ ступеня отримали за перемогу у конкурсі за напрямом «Електротехніка та електромеханіка» Грищенко Н.О., Киркин П.М. (науковий керівник – доцент кафедри електричного транспорту Шпіка М.І.)

Диплом ІІІ ступеня отримали за перемогу у конкурсі за напрямом «Електричні машини та апарати» Пертухнова Л.В., Афанасьєв І.О. (науковий керівник – доцент кафедри електричного транспорту Калініченко Ю.С.)

Факультет електропостачання та освітлення міст – подано 1 робота за участю 1 студент

ГРАМОТИ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ 2013/2014 навч. року

Факультет електричного транспорту

ЕТ-1-2014  ЕТ-2-2014  ЕТ-3-2014  ЕТ-4-2014ЕТ-5-2014   ЕТ-6-2014  ЕТ-7-2014  ЕТ-8-2014ЕТ-9-2014   ЕТ-10-2014  ЕТ-11-2014   ЕТ-12-2014

Містобудівельний факультет

ГС-1-2014    грамота ГСсеменов     грамота Семенов 3 место ГС-2-2014  ГС-3-2014  ГС-4-2014

Факультет електропостачання та освітлення міст

ЭГ-1-2014

Факультет менеджменту

М-1-2-14  М-2-2014

Факультет інженерної екології міст

ИЭГ-1-2014