Міський конкурс студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив» 2017 р.

Під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса буде проведено Міський конкурс студентських проектів "Харків - місто молодіжних ініціатив".

Конкурс проводиться за номінаціями:

- «Розумному місту - креативна молодь» (інформаційно-дослідницькі проекти в галузі соціології, права, історії Харкова; інноваційні проекти з впровадження винаходів та новітніх технологій у галузях хімії, фізики, математики тощо) Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

- «Харків - місто відкрите, творче, толерантне» (соціальні, волонтерські, благодійні проекти; проекти, спрямовані на духовний та естетичний розвиток молоді, національно-патріотичне виховання, впровадження нових форм організації змістовного дозвілля студентської молоді, проведення культурно-масових заходів) Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

- «Рідному Харкову - сталий розвиток» (проекти та програми міського розвитку, реформування місцевого самоврядування, енергоефективності міста, раціонального використання міського простору, розвитку муніципальної та туристської інфраструктури, житлово-комунального господарства, екологічні аспекти розвитку міських територій, архітектурні та будівельні проекти Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

- «Харків - територія успішної кар’єри» (бізнес-проекти, стартапи, проекти, спрямовані на створення умов для професійного розвитку молоді, розвиток підприємницької ініціативи та створення власного бізнесу в молодіжному середовищі, розширення можливостей працевлаштування і побудови успішної кар’єри, програмування, ІТ-технологій) Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Оформленні роботи згідно Положення подавати до Науково-дослідної частини кімн. 359 тел. 24-28 до 27 березня 2017 року для оформлення заявки і передачі робіт до експертних рад.

Положення про міський конкурс

Титульний аркуш