Виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті - 2013"

PA220730 22 жовтня 2013 р. об 11:00 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулось урочисте відкриття V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» Першим заступником Міністра освіти і науки України Сулімой Є.М., Президентом національної академії   педагогічних наук України В.Г. Кременем.

Організаторами виставки-презентації виступають: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

На виставці було представлено 796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 усіх регіонів України, а також учасників з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції.

У рамках Національної виставки «Інноватика в сучасній освіті», яка за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами сучасного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні, проводилися конкурси з тематичних номінацій.

Університет був нагороджений дипломами Лауреат конкурсу І ступеню в номінаціях: «Упровадження інновацій у презентацію діяльності вищого навчального закладу в інтернет-просторі», «Організаційне і навчально-методичне забезпечення впровадження електронних засобів у практику діяльності закладів післядипломної освіти».

Вітаємо авторів інноваційної розробки та колектив Університету з дипломами.