Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни "Фізика"

9-12 квітня 2013 року в Харківському національному університеті міського господарства відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика».

В Олімпіаді взяли участь 51 представник 29 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з міст України: Вінниці, Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Львова, Миколаєва, Одеси, Полтави, Севастополя, Сум, Харкова.

Всі іногородні учасники були розміщені у готелі житлово-комунального технікуму, організована екскурсія до музею Університету.

У журі ІІ етапу Олімпіади працювало 12 осіб – провідні науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України.

Олімпіада проводилась у два тури, які різнилися складністю задач і розв'язувались у письмовій формі. В кожному турі студентам було запропоновано 10-12 задач. Кожній задачі надавалась певна кількість балів. Студенти, які набрали найбільшу кількість балів у першому турі, брали участь у другому. Переможці ІІ етапу визначалися за підсумками 2-го туру.

За підсумками олімпіади:

Перше місце посів студент 1 курсу Харківського національного університету міського господарства – Пажин Ілля Юрійович;

Друге місце посіли:

студент 2 курсу Національного університету «Львівська політехніка» Савицький Ростислав Дмитрович;

студент 2 курсу Національного аерокосмічного університету імені М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Крамаренко Дмитро Сергійович;

Третє місце посіли:

студент 1 курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Васильєв Андрій Олегович;

студентка 2 курсу Сумського державного університету Колоскова Олександра Артемівна

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики, які посіли І, ІІ, ІІІ місця будуть нагороджені грошовими преміями від ректора Університету.

Щиро вітаємо найкращих студентів та їхніх наставників, зичимо всім подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

IMGP1070м IMGP1071м IMGP1049м IMGP1034м IMGP1057м IMGP1036м  IMGP1038м