Статті

До уваги здобувачів наукових ступенів кандидата і доктора наук та членів вчених рад

Відділ аспірантури і докторантури повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.12.2012 р. № 1364-ОД з метою удосконалення процедури подання повідомлень про захист кандидатських і докторських дисертацій їх публікація здійснюватиметься за новим порядком. Відтепер повідомлення друкуватимуться в спеціальному випуску газети «Освіта України».

Повідомлення, які здобувачі вже подали для публікації у бюлетені «Атестаційний вісник», будуть надруковані у відповідних номерах спеціального випуску газети «Освіта України» згідно з раніше поданими документами.

На час передання справ від редакції бюлетеня «Атестаційний вісник» до газети «Освіта України» встановлено новий порядок подання таких повідомлень.

Тимчасовий порядок

подання повідомлення про захист дисертації для публікації в спеціальному випуску газети «Освіта України» згідно з наказом МОНмолодьспорту № 1364-ОД від 03.12.2012 на час передання справ від редакції бюлетеня «Атестаційний вісник» до газети «Освіта України»

1. Для публікації повідомлення в редакцію подаються такі документи:

  • оригінал повідомлення, оформлений відповідно до зразка (два примірники);
  • квитанція про сплату послуг;
  • акт надання послуг (відповідно до зразка).

2. Документи надаються:

  • кур’єрською поштою з доставкою в  редакцію;
  • через довірену особу  здобувача;
  • особисто здобувачем.

3. Усі платежі здійснюються винятково в безготівковій формі.

4. Вартість публікації повідомлення становить 175 грн. + ПДВ 35 грн. Вартість послуги охоплює: розміщення повідомлення у відповідному номері спеціального випуску газети «Освіта України».

5. Адреса редакції: 01054, м. Київ, вул. Дмитрівська, 18/24, 4-й поверх, ДІВП видавництво «Педагогічна преса», редакція спеціального випуску газети «Освіта України».

6. Телефон для довідок: (044) 486 87 20 (з 9.30 до 17.00, обідня перерва 13.00 – 14.00); e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

7. Спеціальний випуск газети «Освіта України» виходить з 15 по 20 число щомісяця.

8. Повідомлення у черговий номер редакція приймає без обмежень  по 15 число кожного місяця включно (тобто якщо повідомлення прийнято до 15 грудня, то воно вийде 15 січня).

9. Реквізити:  ДІВП видавництво «Педагогічна преса»: р/р  26000110522001,  банк АТ «КБ Експобанк», м. Київ, МФО322294, код ЄДРПО 24093064. Призначення платежу – оплата за розміщення повідомлення у спеціальному випуску газети «Освіта України».

10.  Повідомлення (оригінали) з орфографічними, стилістичними чи термінологічними помилками, із правками від руки або з нерозбірливим друком не публікуються.

Завантажити акт надання послуг.

ДО ВІДОМА СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ УЧЕНИХ РАД

Повідомлення про захист дисертації на здобуття наукових ступенів кандидата і доктора наук подаються безпосередньо до редакції відповідно до зразка одразу після прийняття спеціалізованою вченою радою дисертації до захисту.

Завантажити зразок повідомлення.

Джерело: http://pedpresa.com


Відділ аспірантури і докторантури

тел. 057 707 31 55