ЯК МИ ПОЛІПШУЄМО ЯКІСТЬ НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ З UNICHECK

Як ми поліпшуємо якість наукових публікацій з Unicheck

unnamedНаукові публікації є невідємною складовою освітнього процесу вищої школи України. Якісні та актуальні наукові праці студентів та науковців – це обличчя наукової діяльності Університету. Від якості наукових публікацій Університету  залежить його рейтинг, популярність серед абітурієнтів і студентів та значимість в системі освіти України та світу. Саме тому Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова прийняв участь у соціальному проекті, що підтримує наукові видання, під керівництвом команди Unicheck.

Page1KGMТаким чином, протягом  2017/2018 навчального року всі наукові праці, що друкуються у журналі "Світлотехніка та електроенергетика" та у науково-технічному збірнику "Комунальне господарство міст", будуть перевірятися на ознаки плагіату за допомогою сервісу Unicheck.

Unicheck - це сервіс з перевірки робіт на ознаки плагіату, який вчасно надає підтримку своїм користувачам та може адаптувати систему відповідно до потреб навчальних закладів.

Створений українськими розробниками у 2014, він може використовуватись онлайн або інтегруватись з навчальними системами ВНЗ (так звані learning management systems). Серед них - Moodle, Canvas, Blackboard, Schoology, Google Classroom та інші. Наразі сервісом користуються більш ніж 50 українських університетів. Навчальні заклади США, Іспанії, Бельгії та інших країн світу також перевіряють роботи з Unicheck.

Які переваги має сервіс? Серед найвагоміших – зручний функціонал; можливість порівнювати роботи з інтернет-джерелами, власною академічною базою закладу та усіма документами в його обліковому записі; здійснення пошуку в роботах, що написані українською, англійською, французькою та багатьма іншими мовами.

З повним описом можливостей сервісу можна ознайомитись за посиланням https://ua.unicheck.com/for-education/.

З будь-яких питань щодо Unicheck, будь ласка, звертайтесь за адресами Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Cлідкуйте за новинам на сторінці Unicheck у Facebook https://www.facebook.com/UnicheckUa/.