Поздравление  
                    Шановна Інно Вікторівно!
 
Прийміть наші щирі вітання з Днем народження!
У цей святковий день бажаємо, щоб у Вашому домі завжди панував затишок та добробут,
у серці — мир і злагода, а у справах — успіх та вдача!
Зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, здійснення найзаповітніших мрій. 
Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас,
даруючи радість життя,незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! 
 
                                                    З Днем народження!
 
    З найкращими побажаннями колектив НДЧ
 
 

Підсумки Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент»:

23 травня на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент».

19 травня 2018 року на базі кафедри систем автоматичного управління і електроприводу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка".

ХНУМГЗ нагоди святкування Дня науки в Україні 17 травня в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте засідання Вченої ради. В урочистій атмосфері засідання було підписано Договір про співробітництво між Центральним державним науково-технічним архівом України та ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, який має стати плідним підґрунтям для подальшого розвитку науково-дослідницької роботи професорсько-викладацького складу та студентів Університету.