Архів Учасників Всеукраїнської олімпіади

2009/2010 н. р.

           58 студентів академії взяли участь у 26 олімпіадах

Містобудівельний факультет – 17 студентів факультету прийняли участь у 8 олімпіадах

3 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» посіла Кононенко М.С. (керівник – доцент кафедри безпеки життєдіяльності Чеботарьова О.В.)

Факультет інженерної екології міст – 19 студентів факультету прийняли участь у 7 олімпіадах

1 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Фізика» посів Карпіков Я.Г. (керівник – ст. викладач кафедри фізики Аксьонова К.Ю.)

3 місце в олімпіаді зі спеціальності «Водопостачання і водовідведення» посіла Жовба А.В. (керівник – доцент кафедри водопостачання, водовідведення та очистки вод Шевченко Т.О.)

Факультет економіки і підприємництва – 7 студентів факультету прийняли участь у 4 олімпіадах

3 місце в олімпіаді зі спеціальності «Облік і аудит» посіла Тверда І.М. (керівник – професор кафедри обліку і аудиту Гордієнко Н.І.)

Факультет менеджменту – 9 студентів факультету прийняли участь у 5 олімпіадах

3 місце в олімпіаді зі спеціальності «Готельне господарство» посіла Зайченко О.В. (керівник – доцент кафедри туризму і готельного господарства Андренко І.Б.)

Факультет електричного транспорту – 4 студенти факультету прийняли участь у 1 олімпіаді

Факультет електропостачання і освітлення міст – 2 студенти факультету прийняли участь у 1 олімпіаді

2010/2011 н. р.

Містобудівельний факультет – 15 студентів факультету прийняли участь у 7 олімпіадах

2 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Міський транспорт» посів Руссу Д.С. (керівник – доцент кафедри містобудування Завальний О.В.)

Факультет інженерної екології міст – 11 студентів факультету прийняли участь у 5 олімпіадах

1 місце в олімпіаді зі спеціальності «Водопостачання і водовідведення» посів Мещеряков С.О. (керівник – доцент кафедри  водопостачання, водовідведення та очистки вод Шевченко Т.О.)

Факультет економіки і підприємництва – 9 студентів факультету прийняли участь у 3 олімпіадах

Факультет менеджменту – 7 студентів факультету прийняли участь у 5 олімпіадах

Факультет електричного транспорту – 6 студентів факультету прийняли участь у 2 олімпіадах

3 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Фізика» посів Щербак Є.О. (керівник – ст. викладач кафедри фізики Аксьонова К.Ю.)

Факультет електропостачання і освітлення міст – 1 студент факультету прийняв участь у 1 олімпіаді

2 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» посів Козлов М.В. (керівник – доцент кафедри теоретичної та загальної електротехніки Самошкін В.П.)

2011/2012 н. р.

           77 студентів академії взяли участь у 30 олімпіадах

Містобудівельний факультет – 23 студенти факультету прийняли участь у 9 олімпіадах

2 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Цивільний захист» посіла Голубєва А.В. (керівник – доцент кафедри безпеки життєдіяльності Фесенко Г.В.)

Факультет інженерної екології міст – 10 студентів факультету прийняли участь у 4 олімпіадах

1 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Фізика» посів Кохан Ю.В. (керівник – доцент кафедри фізики Назаренко Є.І.)

2 та 3 місце в олімпіаді зі спеціальності «Водопостачання і водовідведення» посіли Мурзич С.Г., Мещеряков С.О. (керівник – доцент кафедри водопостачання, водовідведення та очистки вод Шевченко Т.О.)

Факультет економіки і підприємництва – 14 студентів факультету прийняли участь у 5 олімпіадах

2 місце в олімпіаді зі спеціальності «Облік і аудит» посіла Кіщенко І.І. (керівник – професор кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Момот Т.В.)

3 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Економічна теорія» посіла Золочевська А.В. (керівник – доцент кафедри економічної теорії Островський І.А.)

Факультет менеджменту – 22 студенти факультету прийняли участь у 9 олімпіадах

1 місце в олімпіаді зі спеціальності «Організація і регулювання дорожнього руху» посіла Махоніна А.С. (керівник – доцент кафедри транспортних систем і логістики Прасоленко О.В.)

3 місце в олімпіаді зі спеціальності «Транспортні системи» посіла Цибулько А.М. (керівник – доцент кафедри транспортних систем і логістики Куш Є.І.)

3 місце в олімпіаді зі спеціальності «Туризм» посіла Зайченко О.В. (керівник – доцент кафедри туризму і готельного господарства Поколодна М.Ю.)

Факультет електричного транспорту – 7 студентів факультету прийняли участь у 2 олімпіадах

3 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» посіла Шерзад Р.Х. (керівник – доцент кафедри безпеки життєдіяльності Чеботарьова О.В.)

Факультет електропостачання і освітлення міст – 2 студенти факультету прийняли участь у 1 олімпіаді

1 місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» посів Козлов М.В. (керівник – доцент кафедри теоретичної та загальної електротехніки Самошкін В.П.)